2. Procedure
Procedure
Title: „Zakup przełączników dostępowych”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 20 sztuk przełączników dostępowych (urządzeń) ich wdrożenie wraz migracją konfiguracji w siedzibie Zamawiającego; 2) aktualizacja, posiadanego przez Zamawiającego, systemu Cisco Identity Services Engine (Cisco ISE) do aktualnej, wspieranej przez producenta wersji obejmująca dostawę 1000 sztuk licencji stanowiskowych Cisco ISE Essentials Subscriptions (ISE-E-LIC) oraz 2 maszyn VM Common (CON-ECMU-RISE9KVM) ze wsparciem technicznym producenta w okresie 60 miesięcy oraz migracja konfiguracji. 2. Opis przedmiotu zamówienia (część ogólna) zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia (część szczegółowa) – zawarty jest w Załączniku nr 2a do SWZ. Załącznik nr 2a do SWZ zostanie udostępniony Wykonawcom zamierzającym złożyć ofertę w przedmiotowym postępowaniu na podstawie przekazanego za pośrednictwem platformy prowadzonego postępowania oświadczenia zgodnego ze wzorem stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ. Ww. oświadczenie musi zostać złożone zgodnie z zasadami określonymi w Rozdziale XII ust. 10. 4. Brak złożenia ww. oświadczenia, a w konsekwencji brak otrzymania przez Wykonawcę części szczegółowej OPZ, nie stanowi podstawy do odrzucenia oferty Wykonawcy.
Internal identifier: BAG-63/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
Additional classification (cpv): 31214100 Switches
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa 20 sztuk przełączników dostępowych (urządzeń) ich wdrożenie wraz migracją konfiguracji w siedzibie Zamawiającego; 2) aktualizacja, posiadanego przez Zamawiającego, systemu Cisco Identity Services Engine (Cisco ISE) do aktualnej, wspieranej przez producenta wersji obejmująca dostawę 1000 sztuk licencji stanowiskowych Cisco ISE Essentials Subscriptions (ISE-E-LIC) oraz 2 maszyn VM Common (CON-ECMU-RISE9KVM) ze wsparciem technicznym producenta w okresie 60 miesięcy oraz migracja konfiguracji. 2. Opis przedmiotu zamówienia (część ogólna) zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ. 3. Opis przedmiotu zamówienia (część szczegółowa) – zawarty jest w Załączniku nr 2a do SWZ. Załącznik nr 2a do SWZ zostanie udostępniony Wykonawcom zamierzającym złożyć ofertę w przedmiotowym postepowaniu na podstawie przekazanego za pośrednictwem platformy prowadzonego postępowania oświadczenia zgodnego ze wzorem stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ. Ww. oświadczenie musi zostać złożone zgodnie z zasadami określonymi w Rozdziale XII ust. 10. 4. Brak złożenia ww. oświadczenia, a w konsekwencji brak otrzymania przez Wykonawcę części szczegółowej OPZ, nie stanowi podstawy do odrzucenia oferty Wykonawcy.