2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening
Description: De opdracht betreft het leveren van Arbodienstverlening en bijbehorende dienstverlening ten behoeve van opdrachtgever. De dienstverlening is gericht op het ondersteunen van opdrachtgever en haar medewerkers bij het voorkomen en beperken van verzuim, het bevorderen van duurzame inzetbaarheid en maximale participatie en het voldoen aan de verplichtingen voortvloeiend uit de Arbowet en overige relevante wet- en regelgeving. De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op historische gegevens en is exclusief btw. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt €175.000,- per jaar exclusief btw. Bij een initiële contractduur van drie (3) jaar bedraagt de geraamde waarde van de opdracht € 525.000,- exclusief btw. De overeenkomst kan door Opdrachtgever maximaal twee (2) keer worden verlengd met een periode van twee (2) jaar. Inclusief deze verlengingsopties bedraagt de maximale totale opdrachtwaarde € 1.225.000,- exclusief btw.
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Gelet op de aard en de omvang van de Opdracht, volgt Opdrachtgever de Europese openbare procedure conform de Aanbestedingswet 2012 geldig vanaf 1 juli 2016; houdende herziene regels omtrent aanbestedingen (gewijzigde aanbestedingswet 2012) Stb. 2016, 241, inclusief wijzigingen en het aanbestedingsbesluit.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1