663616-2026 - Competition
Netherlands – Other electrical installation work – Dynamisch Verkeers Management Instandhouding (DVMI)
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Dynamisch Verkeers Management Instandhouding (DVMI)
Description: Aanleiding van de aanbesteding is de vernieuwing van de huidige vijf (5) Onderhoud DVM Wegkant (ODW) prestatiecontracten voor de beheergebieden van Rijkswaterstaat (RWS). Onder de contracten vallen assets van RWS Verkeer- en Watermanagement (hierna VWM). RWS Centrale Informatievoorziening (hierna CIV) is de eigenaar van deze ODW contracten. Deze nieuwe contracten starten afzonderlijk en eindigen op hetzelfde moment. De nieuwe contracten krijgen de naam Dynamisch Verkeers Management Instandhouding (DVMI), waarmee een verbinding is gelegd met de UAV-GCI 2019, de basisvoorwaarden voor deze contracten. Op basis van strategische afwegingen binnen RWS, is gekozen voor 1 aanbesteding met 4 percelen met ieder een nieuw Basis Onderhoud Contracten (BOC) voor onderstaande beheergebieden van RWS Perceel 1: DVMI-NWN (Noord West Nederland) Perceel 2: DVMI-NN+ON (Noord Nederland + Oost Nederland) Perceel 3: DVMI-ZN (Zuid Nederland) Perceel 4: DVMI-ZWN (Zuid West Nederland) De scope van de DVMI contracten (vier) betreft de instandhouding van het DVM areaal langs de wegkant ter bevordering van het Functioneren en Presteren van het DVM systeem. Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar het document Projectvisie, hoofdstuk 2.4. (Betreft bijlage A bij de Vraagspecificatie Projectmanagement)
Internal identifier: Zaaknummer: 31214057
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De afweging waarom voor de openbare procedure is gekozen: - Naar verwachting minder dan 10 gegadigde - De opdracht is goed te specificeren - De markt is voldoende volwassen en concurrerend
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45317000 Other electrical installation work
Additional classification (cpv): 45233139 Highway maintenance work, 63712200 Highway operation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: DVMI-NWN
Description: De scope van dit DVMI-NWN contract betreft de instandhouding van het DVM areaal langs de wegkant in de regio Noordwest-Nederland ter bevordering van het Functioneren en Presteren van het DVM systeem. Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar het document Projectvisie, hoofdstuk 2.4. (Betreft bijlage A bij de Vraagspecificatie Projectmanagement) Aanvang transitie deel voormalig WNN: 15-6-2027, Startdatum contract: 15-12-2027. Aanvang transitie deel voormalig MN: 1-10-2027, Startdatum contract: 1-5-2028. Zie de Aanbestedings documenten
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45233139 Highway maintenance work
Options:
Description of the options: Zie Bijlage GG Overzicht Benoemde Activiteiten (Bijlagen bij de Vraagspecificatie DVMI-ALG ).
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: DVMI-NN+ON
Description: De scope van dit DVMI-NN+ON contract betreft de instandhouding van het DVM areaal langs de wegkant in de regio's Noord-Nederland & Oost-Nederland ter bevordering van het Functioneren en Presteren van het DVM systeem. Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar het document Projectvisie, hoofdstuk 2.4. (Betreft bijlage A bij de Vraagspecificatie Projectmanagement) Aanvang transitie deel voormalig NON: 1-8-2027, Startdatum contract: 1-3-2028. Zie de aanbestedings documenten
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: DVMI-ZN
Description: De scope van dit DVMI-ZN contract betreft de instandhouding van het DVM areaal langs de wegkant in de regio Zuid-Nederland ter bevordering van het Functioneren en Presteren van het DVM systeem. Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar het document Projectvisie, hoofdstuk 2.4. (Betreft bijlage A bij de Vraagspecificatie Projectmanagement) Aanvang transitie: 1-1-2028, Startdatum contract: 1-7-2028. Zie de aanbestedings documenten
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: DVMI-ZWN
Description: De scope van dit DVMI-ZWN contract betreft de instandhouding van het DVM areaal langs de wegkant in de regio Zuidwest-Nederland ter bevordering van het Functioneren en Presteren van het DVM systeem. Voor een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheden wordt verwezen naar het document Projectvisie, hoofdstuk 2.4. (Betreft bijlage A bij de Vraagspecificatie Projectmanagement) Aanvang transitie deel ZD: 1-1-2028, Startdatum contract: 1-7-2028. Aanvang transitie deel WNZ: 16-4-2028, Startdatum contract: 1-11-2028. Zie de aanbestedings documenten
Internal identifier: 4