663619-2026 - Competition
Belgium – Insurance services – Collectieve hospitalisatieverzekering en dentaal plan voor Wit-Gele Kruis
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Collectieve hospitalisatieverzekering en dentaal plan voor Wit-Gele Kruis
Description: De opdracht heeft tot doel het afsluiten van een polis collectieve hospitalisatieverzekering en/of dentaal plan voor de vermelde entiteiten. De diensten die door deze opdracht worden beoogd zijn verzekeringsdiensten.
Internal identifier: PPP0WX-130/6093/CT/2026/134
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Collectieve hospitalisatieverzekering met facultatieve aansluiting
Description: Collectieve hospitalisatieverzekering met facultatieve aansluiting
Internal identifier: CT/2026/134_1
Options:
Description of the options: Vereiste opties (Post 3a-b-c [Vereiste optie] Pre-posthospitalisatieperiode 2-6m: Jaarpremie kind incl. taksen en sociale zekerheidsbijdragen Post 4a-b-c-d [Vereiste optie] Pre-posthospitalisatieperiode 2-6m: Jaarpremie volwassene incl. taksen en sociale zekerheidsbijdragen Zie technische bepalingen)
Lot: LOT-0002
Title: Dentaal plan met facultatieve aansluiting
Description: Dentaal plan met facultatieve aansluiting
Internal identifier: CT/2026/134_2
Description of the options: Vereiste opties (Post 1a’, 1b’, 2a’ en 2b’ [Vereiste optie] Meerprijs verhoging plafond tot 2.500 EUR)