2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa środków do odladzania nawierzchni lotniskowych.
Description: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę środków do odladzania nawierzchni lotniskowych i będzie udzielane w następujących częściach: Część A zamówienia: sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej - w ilości do 600 ton. Minimalna ilość zakupionego płynu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 200 ton. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ). Część B zamówienia: sukcesywna dostawa granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowych – w ilości do 72 ton. Minimalna ilość zakupionego granulatu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 24 tony. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ).
Internal identifier: MPL/PF/FZ/241/3/14/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24951310 De-icing agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej.
Description: Sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej - w ilości do 600 ton. Minimalna ilość zakupionego płynu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 200 ton. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ).
Internal identifier: MPL/PF/FZ/241/3/14/26 - część A
Quantity: 600 tonnes
Lot: LOT-0002
Title: Sukcesywna dostawa granulatu do odladzania nawierzchni lotniskowej.
Description: Sukcesywna dostawa płynu do odladzania nawierzchni lotniskowej - w ilości do 72 ton. Minimalna ilość zakupionego płynu w czasie obowiązywania umowy wyniesie 24 tony. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) i warunki realizacji dostaw zawiera Wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ oraz Załącznik nr 1 do Wzoru Umowy (OPZ).
Internal identifier: MPL/PF/FZ/241/3/14/26 - część B
Quantity: 72 tonnes