663695-2026 - Competition
Czechia – Gravel – Kamenivo pro letní a zimní údržbu pro Správu a údržbu silnic Pardubického kraje
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kamenivo pro letní a zimní údržbu pro Správu a údržbu silnic Pardubického kraje
Description: Zadavatel tímto zavádí dynamický nákupní systém (dále jen „DNS“) v souladu s § 138 až 140a ZZVZ, o zadávání veřejných zakázek (dále jen „ZZVZ“). DNS je určen pro opakované zadávání veřejných zakázek, jejichž předmětem je průběžná dodávka kameniva a kameninové drtě (odběr bez dopravy). Zařazení dodavatele do DNS je možné na základě žádosti o účast podané při vyhlášení DNS či kdykoli v průběhu jeho trvání. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS jsou průběžné dodávky kameniva pro zimní a letní údržbu komunikací, a to zejména kameninových frakcí: • 2–4 mm, • 4–8 mm, • 8–11 mm. Podrobné technické požadavky na jednotlivé kameninové frakce budou vždy stanoveny ve výzvě k podání nabídek k příslušné dílčí veřejné zakázce zadávané v rámci DNS.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 14212120 Gravel
Additional classification (cpv): 14212300 Broken and crushed stone, 14212000 Granules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregates
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: SUSPK/12140/2026