2. Procedure
Procedure
Title: Postdiensten
Description: Zie bestek 600.000
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Zie bestek zie bestek
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64110000 Postal services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsleidraad
Internal identifier: 1
Titel: Postdiensten
Beschrijving: Zie bestek 600.000
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie bestek zie bestek
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1