2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aktualizacji oprogramowania wraz z asystą techniczną posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania InstallBuilder lub równoważnego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacji oprogramowania wraz z asystą techniczną posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania na okres 12 miesięcy, tj. prawa do pobierania i korzystania z aktualizacji oprogramowania oraz usług wsparcia dla dwóch posiadanych przez Zamawiającego licencji InstallBuilder Professional lub równoważnych, wykorzystywanych do tworzenia pakietów instalacyjnych aplikacji
Internal identifier: ZZOSE.2611.34.2026.495.KBO[EZD-DOTACJA]
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72253200 Systems support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aktualizacji oprogramowania wraz z asystą techniczną posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania na okres 12 miesięcy, tj. prawa do pobierania i korzystania z aktualizacji oprogramowania oraz usług wsparcia dla dwóch posiadanych przez Zamawiającego licencji InstallBuilder Professional lub równoważnych, wykorzystywanych do tworzenia pakietów instalacyjnych aplikacji.