2. Procedure
Procedure
Title: Microsoft licenties
Description: De opdracht betreft de levering, het beheer en de instandhouding van Microsoft-licenties voor JUVA. De levering vindt plaats via het door Microsoft voorgeschreven leveringsmodel, waaronder het Cloud Solution Provider-model (CSP) of een eventueel opvolgend leveringsmodel van Microsoft. 5100000
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Andere en/of gewijzigde Microsoft licenties