663816-2026 - Competition
Czechia – Redundant Array of Independent Disk (RAID) – Disková pole a platforma ochrany dat pro zajištění provozu systémů 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Disková pole a platforma ochrany dat pro zajištění provozu systémů 2026
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodání dvou výkonných diskových polí určených pro ukládání lékařských obrazových dat (PACS – Tier 3) a dvou all-flash diskových polí pro ukládání provozních a uživatelských dat infrastruktury Krajské zdravotní, a.s. (Tier 2), včetně jejich implementace, migrace dat ze stávajících diskových polí, proškolení administrátorů a poskytování technické podpory po dobu 60 měsíců.
Internal identifier: 5239/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID)
Additional classification (cpv): 30233000 Media storage and reader devices, 30233132 Hard-disk drives, 72253200 Systems support services, 48730000 Security software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku z hlediska rozsahu předmětu plnění. Změna nebude měnit celkovou povahu této veřejné zakázky a předpokládaná hodnota této změny byla zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Předmětem plnění vyhrazené změny závazku ze smlouvy je poskytování technické podpory, proaktivní podpory a dalších souvisejících služeb k dodanému řešení v rozsahu stanoveném technickou specifikací a obligatorním návrhem smlouvy, zejména: - technická podpora a záruční servis v rozsahu požadovaných SLA, - proaktivní podpora a průběžný monitoring, - poskytování bezpečnostních aktualizací, - technické konzultace, - přístup k aktuálním verzím ovladačů, firmware a management software, - další související služby specifikované v příloze č. 2 – Technická specifikace.