663821-2026 - Competition
Poland – Training simulators – Szkolenie młodzieży w dziedzinie zagrożeń związanych z pożarami, klęskami żywiołowymi, katastrofami – dostawa symulatorów i sprzętu szkoleniowego
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Szkolenie młodzieży w dziedzinie zagrożeń związanych z pożarami, klęskami żywiołowymi, katastrofami – dostawa symulatorów i sprzętu szkoleniowego
Description: Dostawa symulatorów i sprzętu szkoleniowego
Internal identifier: WL.2371.4.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34152000 Training simulators
Additional classification (cpv): 39522530 Tents, 31122000 Generator units, 35112100 Emergency training dolls, 37414000 Camping goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wyposażenie logistyczne i survivalowe
Description: Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ postępowania dostępny na stronie: https://platformazakupowa.pl/pn/swietokrzyska_straz
Internal identifier: Część A
Main classification (cpv): 39522530 Tents
Additional classification (cpv): 31122000 Generator units, 37400000 Sports goods and equipment, 37414000 Camping goods, 35112100 Emergency training dolls
Lot: LOT-0002
Title: Wyposażenie multimedialne i VR (monitor interaktywny, laptop, gogle VR)
Internal identifier: Część B
Main classification (cpv): 30231300 Display screens
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 32322000 Multimedia equipment
Lot: LOT-0003
Title: Sprzęt szkoleniowy do nauki gaszenia pożarów odzieży na człowieku
Internal identifier: Część C
Main classification (cpv): 34150000 Simulators
Additional classification (cpv): 34152000 Training simulators
Lot: LOT-0004
Title: Mobilny trenażer do obrazowania pożarów w fazie początkowej
Internal identifier: Część D