2. Procedure
Procedure
Title: POSTAVITEV KAMIONSKE NAKLADALNE POSTAJE OB RAZDELILNI POSTAJI 1 – GRADNJA
Description: Predmet naročila je izgradnja objekta »Postavitev kamionske nakladalne postaje ob razdelilni postaji 1 – gradnja«.
Internal identifier: JN 69/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 577290