664175-2026 - Competition
Hungary – Blankets and travelling rugs – Egyéb textilipari késztermékek - DBR
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Egyéb textilipari késztermékek - DBR
Description: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya „Egyéb textilipari késztermékek - DBR” beszerzése.
Internal identifier: EKR001612222026
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39511000 Blankets and travelling rugs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya Egyéb textilipari késztermékek beszerzése. Ajánlatkérő a Közbeszerzési Dokumentumokban ismerteti azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek megvalósítása érdekében DBR-t kíván létrehozni. Jelen eljárás részvételi szakaszának eredményes lezárását követően, a konkrét beszerzési igény felmerülésekor Ajánlatkérő az alkalmasnak minősített részvételre jelentkezők részére küldi meg az ajánlattételi felhívást az EKR-en keresztül. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást, mennyiségeket, és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő részvételre jelentkező számára, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre. Ajánlatkérő a BT-727 (II.2.3) ponttal kapcsolatban rögzíti, hogy az ott megadott cím Ajánlatkérő székhelye, amely a felhívásban technikai okok miatt került rögzítésre, a tényleges teljesítési helyszínek az ajánlattételi felhívásokban kerülnek megjelölésre. A helyszínek listáját Műszaki leírás részeként rendelkezésre bocsátja Ajánlatkérő, azonban fenntartja a jogot, hogy azt az ajánlattételi szakaszok során pontosítsa, kiegészítse. Főbb termékkör: Egyéb textilipari késztermékek: 1. Takaró (pléd) 2. H-Tex lepedő Becsült mennyiség: Az ajánlatkérő által a DBR felállításának időtartama (36 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült értéke nettó 303.000.000 Ft. Termékkategóriák szerinti megoszlás várhatóan: 1. Takaró (pléd) - 124.200.000 Ft , egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: nettó 10.000.000 Ft 2. H-Tex lepedő - 178.800.000 Ft, egyes szerződések várható maximális nagyságrendje: nettó 10.000.000 Ft. Az egyes szerződések várható maximális nagyságrendje tájékoztató jellegű adat, a dinamikus beszerzési rendszer ajánlattételi szakaszában kerül pontosan meghatározásra. Az ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy az eljárás nem keletkeztet részére lehívási kötelezettséget. Az egyidejűleg teljesítendő szerződések értéke várhatóan nem haladja meg a nettó 25.000.000 Ft-ot. A termékkategóriák további jellemzőit a műszaki leírás tartalmazza. A rendszer 36 hónapos hatálya alatt bármely gazdasági szereplő – az EKR-en keresztül a részvételi jelentkezése benyújtása és alkalmasnak minősítése esetén – csatlakozhat a rendszerhez. Ajánlatkérő a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan - a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően - a részajánlat-tétel lehetőségeket határozzon meg az ajánlattételi felhívásban.
Internal identifier: EKR001612222026/1
Additional classification (cpv): 39512100 Sheets