664262-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Dostawa 1/podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu 2/elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy wraz z dzierżawą generatora 3/zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa 1/podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu 2/elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy wraz z dzierżawą generatora 3/zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej.
Description: Dostawa 1/podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu 2/elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy wraz z dzierżawą generatora 3/zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ.
Internal identifier: PN-124/26/MSZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents, 33651500 Immune sera and immunoglobulins, 38434000 Analysers, 38500000 Checking and testing apparatus, 33140000 Medical consumables, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 31711140 Electrodes, 33169000 Surgical instruments, 33161000 Electrosurgical unit, 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: 1 - podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podłoża do selektywnej hodowli grzybów z antybiotykami wraz z dzierżawą aparatu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: część 1
Main classification (cpv): 33651500 Immune sera and immunoglobulins
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 33696300 Chemical reagents, 38434000 Analysers, 38500000 Checking and testing apparatus
Lot: LOT-0003
Title: 2 - elektrody monopolarne do resekcji i niszczenia guzków tarczycy z dzierżawą generatora prądu o wysokiej częstotliwości.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod monopolarnych do resekcji i niszczenia guzków tarczycy z dzierżawą generatora prądu o wysokiej częstotliwości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ.
Internal identifier: część 2
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 31711140 Electrodes, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33169000 Surgical instruments, 33161000 Electrosurgical unit, 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0004
Title: 3 - zestawy do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do zespalania i rozdzielania tkanek wraz z dzierżawą platformy chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3 do SWZ.
Internal identifier: część 3
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33169000 Surgical instruments, 33161000 Electrosurgical unit, 33162000 Operating theatre devices and instruments
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PN-124/26/MSZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne, 33651500 Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny, 38434000 Analizatory, 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza, 33140000 Materiały medyczne, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 31711140 Elektrody, 33169000 Przyrządy chirurgiczne, 33161000 Urządzenia elektrochirurgiczne, 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33651500 Surowice odpornościowe oraz immunoglobuliny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne, 33696300 Odczynniki chemiczne, 38434000 Analizatory, 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31711140 Elektrody, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33169000 Przyrządy chirurgiczne, 33161000 Urządzenia elektrochirurgiczne, 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: część 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33169000 Przyrządy chirurgiczne, 33161000 Urządzenia elektrochirurgiczne, 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych