See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Chef- och ledarskapsutbildningar
Description: Dynamiskt inköpssystem avser köp av chef- och ledarskapsutbildningar.
Internal identifier: 2026-O000469
Type of procedure: Other multiple stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80500000 Training services
Additional classification (cpv): 80532000 Management training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ledarutveckling och träning samt ledningsgruppsutveckling och teamutveckling
Description: Ledarutveckling och träning samt ledningsgruppsutveckling och teamutveckling.
Internal identifier: 1871659-0
Lot: LOT-0002
Title: Generella krav
Description: Generella krav
Internal identifier: 1871724-1
Lot: LOT-0003
Title: Ansökningsinbjudan
Description: Ansökningsinbjudan
Internal identifier: 1921194-2
Lot: LOT-0004
Title: Portfölj-, Program- och Projektledningsutbildningar
Description: Portfölj-, Program- och Projektledningsutbildningar
Internal identifier: 1943386-3
Lot: LOT-0005
Title: Chefshandledning, coachning, samtalsstöd och mentorskap
Description: Chefshandledning, coachning, samtalsstöd och mentorskap
Internal identifier: 1871520-4
Lot: LOT-0006
Title: Koncept- och certifieringsutbildningar
Description: Koncept- och certifieringsutbildningar
Internal identifier: 1871725-5
Lot: LOT-0007
Title: Managementutbildningar
Description: Managementutbildningar
Internal identifier: 1871727-6