664566-2026 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS geëxploiteerd door Werken in Noord-Holland Noord
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS geëxploiteerd door Werken in Noord-Holland Noord
Description: U kunt inschrijven op Inhuurdesk Werken in Noord-Holland Noord Inhuur van tijdelijk personeel De gemeente Schagen maakt per 26 september 2026 voor de inhuur van tijdelijk personeel gebruik van Inhuurdesk Werken in Noord-Holland Noord Conform de nieuwe richtlijnen voor de Aanbestedingswet 2012 is deze inhuurdesk ingericht als Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) voor de categorieën: Administratief/secretarieel Automatisering/ICT/GEO/Gis Bestuurlijk Binnendienst/algemene dienst Bouwkunde & Civiele techniek Buitendienst & Groenvoorziening Burger- en publiekszaken Dienstverlening & Facilitair Financieel & Economisch Gezondheidszorg Griffie Hydrologie/ ecologie Juridisch Management & Bedrijfsvoering Onderwijs Openbare Orde en Veiligheid Personeel & Organisatie Ruimtelijke ordening & Milieu Sociale zaken & Werkgelegenheid Sport & Recreatie Techniek (E, WTB, Proces) Vergunning & Handhaving Verkeer & Vervoer Verkoop & Inkoop Voorlichting & Communicatie Welzijn Wetenschap & Cultuur. Deze categorieën zijn het totaal van alle door de aangesloten organisatie gebruikte categorieën. De aangesloten organisatie behoudt zich het recht voor om op een later moment categorieën toe te voegen of te wijzigen. Toevoegingen en/of wijzigingen zullen worden gepubliceerd op Mercell , TenderNed en de website van gemeente Schagen. Omvang Het aantal opdrachten, vanaf schaal 10 Cao gemeenten, is ongeveer 20 op jaarbasis, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Ook kunnen gedurende de looptijd nieuwe organisaties aan dit Dynamisch Aankoopsysteem worden toegevoegd. Zij behouden zich het recht voor om jaarlijks, zonder opgaaf van redenen, het DAS te kunnen beëindigen. Looptijd Het DAS voor Inhuurdesk Werken in Noord-Holland Noord wordt ingesteld voor een periode van 2 jaar tot 26 september 2028. Daarna is de optie om 2 maal met een periode van één jaar te verlengen. Het DAS loopt dan uiterlijk op 26 september 2030 af. Inschrijven Om in aanmerking te komen voor toekomstige opdrachten kunnen leveranciers en zelfstandigen zich inschrijven en een verzoek tot toelating indienen voor een of meerdere categorieën waarvoor men in aanmerking wenst te komen. Iedere leverancier en/of zelfstandige die voldoet aan de kwalificatiecriteria zal worden toegelaten tot de Inhuurdesk Werken in Noord-Holland Noord Aan deze inschrijving kunnen geen rechten worden ontleend. Op Inhuurdesk Werken in Noord-Holland Noord zal per nadere uitvraag ook de uitgebreide beschrijving te lezen zijn. Via het DAS zullen inhuur uitvragen van Gemeente Schagen worden gepubliceerd.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: 2 x optie tot verlenging van 1 jaar