2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka příslušenství pro radiostanice PEGAS TPH900 - Centrální rámcová dohoda
Description: Předmětem veřejné zakázky je pořízení externích akustických sad, sluchátkových sad a sluchátek pro připojení k externí akustické sadě k radiostanicím PEGAS TPH900
Internal identifier: PPR-33846/ČJ-2026-990640
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32500000 Telecommunications equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Výhrada změny závazku Centrální zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání centrální rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě centrální rámcové dohody. Změna sazby DPH Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění centrální rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v centrální rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH. Prodloužení centrální rámcové dohody, doby plnění a změna ceny plnění centrální rámcové dohody Centrální zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení doby plnění centrální rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /3/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění centrální rámcové dohody z důvodu vyšší moci upravené v čl. 13 centrální rámcové dohody, která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Doba plnění bude v takovém případě prodloužena pouze o dodavatelem řádně prokázané období trvání okolností vyšší moci, které brání realizaci dodávky ve smluvním termínu realizace. Centrální zadavatel si na základě § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě odstoupení od centrální rámcové dohody a/nebo Objednávky s účinky ex nunc, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci upravené v čl. 13 odst. 13.5. centrální rámcové dohody, která může nastat mimo jiné i v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky dodavatele nebo jeho poddodavatelů. Změna bude v takovém případě upravena pouze o dodavatelem řádně prokázané okolnosti vyšší moci, které zapříčiňují plnění předmětu centrální rámcové dohody. Centrální zadavatel je oprávněn na základě § 100 odst. 1 zákona navrhnout snížení kupní ceny za zařízení s ohledem na změnu tržní ceny poptávaného zboží během trvání rámcové dohody. Pokud bude navrhovaná kupní cena akceptována Dodavatelem, bude dále postupováno v souladu s předmětnou uzavřenou rámcovou dohodou.