664615-2026 - Competition
Lithuania – License management software package – Microsoft licencijos
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Microsoft licencijos
Description: Vilniaus rajono savivaldybės administracija numato pirkti Microsoft licencijas. Pirkimas finansuojamas iš savivaldybės biudžeto lėšų.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48218000 License management software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Options:
Description of the options: Sutarties vykdymo trukmė, įskaitant visus galimus pratęsimus 36 mėn. Apmokėjimas 30 d.