664754-2026 - Competition
Lithuania – Dental and subspecialty instruments and devices – P-2026/15129 Mobili odontologinė medicinos įranga
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: P-2026/15129 Mobili odontologinė medicinos įranga
Description: Mobili odontologinė medicinos įranga. Pirkimo objektas skaidomas į 11 dalių: I pirkimo dalis - Mobili odontologijos sistema – 1 vnt. II pirkimo dalis – Polimerizacijos lempa – 1 vnt. III pirkimo dalis – Intraoralinė kamera – 1 vnt. IV pirkimo dalis – Mobili odontologo kėdė – 1 vnt. V pirkimo dalis – Gydytojo kėdutė – 1 vnt. VI pirkimo dalis – Didinamieji akiniai su apšvietimu – 2 vnt. VII pirkimo dalis – Apekso lokatorius – 1 vnt. VIII pirkimo dalis – Paciento fiksavimo ir kėlimo įranga – 1 vnt. IX pirkimo dalis – Arterinio kraujospūdžio aparatas – 1 vnt. X pirkimo dalis – Mobilus dantų rentgeno aparatas – 1 vnt. XI pirkimo dalis – Skaitmeninė radioviziografijos sistema – 1 vnt.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33130000 Dental and subspecialty instruments and devices
Additional classification (cpv): 33123100 Tensiometer, 33111500 Dental X-ray, 39112000 Chairs, 48800000 Information systems and servers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mobili odontologijos sistema – 1 vnt.
Description: I pirkimo dalis - Mobili odontologijos sistema – 1 vnt.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Polimerizacijos lempa – 1 vnt.
Description: II pirkimo dalis – Polimerizacijos lempa – 1 vnt.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Intraoralinė kamera – 1 vnt.
Description: III pirkimo dalis – Intraoralinė kamera – 1 vnt.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Mobili odontologo kėdė – 1 vnt.
Description: IV pirkimo dalis – Mobili odontologo kėdė – 1 vnt.
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 39112000 Chairs
Lot: LOT-0005
Title: Gydytojo kėdutė – 1 vnt.
Description: V pirkimo dalis – Gydytojo kėdutė – 1 vnt.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Didinamieji akiniai su apšvietimu – 2 vnt.
Description: VI pirkimo dalis – Didinamieji akiniai su apšvietimu – 2 vnt.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Apekso lokatorius – 1 vnt.
Description: VII pirkimo dalis – Apekso lokatorius – 1 vnt.
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Paciento fiksavimo ir kėlimo įranga – 1 vnt.
Description: VIII pirkimo dalis – Paciento fiksavimo ir kėlimo įranga – 1 vnt.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Arterinio kraujospūdžio aparatas – 1 vnt.
Description: IX pirkimo dalis – Arterinio kraujospūdžio aparatas – 1 vnt.
Internal identifier: 9
Additional classification (cpv): 33123100 Tensiometer
Lot: LOT-0010
Title: Mobilus dantų rentgeno aparatas – 1 vnt.
Description: X pirkimo dalis – Mobilus dantų rentgeno aparatas – 1 vnt.
Internal identifier: 10
Additional classification (cpv): 33111500 Dental X-ray
Lot: LOT-0011
Title: Skaitmeninė radioviziografijos sistema – 1 vnt.
Description: XI pirkimo dalis – Skaitmeninė radioviziografijos sistema – 1 vnt.
Internal identifier: 11
Additional classification (cpv): 48800000 Information systems and servers