664775-2026 - Competition
Romania – Flatbed trucks – Autocamion pentru transport lemn cu remorcă și macara DS OLT 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Autocamion pentru transport lemn cu remorcă și macara DS OLT 2026
Description: Regia Natională a Pădurilor – Romsilva prin Directia Silvica Olt doreste să achizitioneze un autocamion pentru transportul de masă lemnasă la beneficiari.
Internal identifier: 70OTC031_26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34134100 Flatbed trucks
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: 1 buc. Autocamion pentru transport lemn cu remorcă și macara
Internal identifier: 1