2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa komputerów i laptopów w ramach projektu pn.: Technologie przyszłości - utworzenie nowoczesnych pracowni w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów i laptopów do pracowni komputerowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Zestawy komputerowe do wyposażenia nowoczesnych nowych pracowni komputerowych oraz sal do indywidualnej nauki zawodu wraz z zainstalowanym oprogramowaniem i monitorami – 115 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6a i 6b do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu. Część 2: Laptopy do wyposażenia nowoczesnych nowych pracowni komputerowych oraz sal do indywidualnej nauki zawodu wraz z zainstalowanym oprogramowaniem– 45 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6c do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu. Pozostałe informacje w SWZ.
Internal identifier: ZSTiO nr 3.271.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: Zestawy komputerowe
Description: Część 1: Zestawy komputerowe do wyposażenia nowoczesnych nowych pracowni komputerowych oraz sal do indywidualnej nauki zawodu wraz z zainstalowanym oprogramowaniem i monitorami – 115 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6a i 6b do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Quantity: 115
Lot: LOT-0002
Title: Część 2: Laptopy
Description: Część 2: Laptopy do wyposażenia nowoczesnych nowych pracowni komputerowych oraz sal do indywidualnej nauki zawodu wraz z zainstalowanym oprogramowaniem– 45 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6c do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
664878-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZSTiO nr 3.271.7.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne, 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1: Zestawy komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Ilość: 115
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2: Laptopy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213100 Komputery przenośne