2. Procedure
Procedure
Title: Aktualizacja licencji dla serwerowych systemów operacyjnych
Description: Aktualizacja licencji dla serwerowych systemów operacyjnych
Internal identifier: 74/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 74/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001