665034-2026 - Competition
Netherlands – Computer-related equipment – Raamovereenkomst levering ICT-hardware en Aanvullende diensten
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst levering ICT-hardware en Aanvullende diensten
Description: Door middel van deze aanbestedingsprocedure beoogt Veiligheidsregio Brabant-Noord één Raamovereenkomst aan één Inschrijver te gunnen. De Raamovereenkomst betreft, samengevat, het op afroep van Veiligheidsregio Brabant-Noord leveren van ICT-hardware met aanverwante diensten. Zie Beschrijvend Document
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Driemaal de optie tot verlenging met een jaar