See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: "Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego"
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego
Internal identifier: PZP/TS/03145/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79512000 Call centre
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cześć 1 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Gliwicach
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Gliwicach
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Cześć 2 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Wodzisławiu Śląskim
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Wodzisławiu Śląskim
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Cześć 3 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Czeladzi
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Czeladzi
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Cześć 4 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Raciborzu
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Raciborzu
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Cześć 5 – Świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Tarnowskich Górach
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzedażowo – obsługowych obejmujących prowadzenie Punktu Partnerskiego w Tarnowskich Górach
Internal identifier: Część 5