665135-2026 - Competition
Slovenia – Postal services – Izvajanje okoljsko manj obremenjujočih poštnih storitev
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Izvajanje okoljsko manj obremenjujočih poštnih storitev
Description: Izvajanje okoljsko manj obremenjujočih poštnih storitev, v desetih sklopih
Internal identifier: 2026/POST
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Za oddajo naročila se v skladu s četrtim poglavjem Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, 14/18, 121/21, 10/22, 74/22 – odl. US, 100/22 – ZNUZSZS, 28/23, 88/23 – ZOPNN-F n 83/25 – ZOUL; v nadaljevanju: ZJN-3) izvede postopek za oddajo naročil za socialne in druge posebne storitve.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64110000 Postal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: poštne pošiljke na področju Republike Slovenije oziroma v notranjem prometu
Description: poštne pošiljke na področju Republike Slovenije oziroma v notranjem prometu
Internal identifier: 551231
Additional classification (cpv): 64110000 Postal services
Lot: LOT-0002
Title: poštne pošiljke v mednarodnem oziroma čezmejnem prometu
Description: poštne pošiljke v mednarodnem oziroma čezmejnem prometu
Internal identifier: 551707
Lot: LOT-0003
Title: poštne pošiljke z vročitvijo v skladu s posebnimi predpisi, po določilih ZUP, ZPP, ZKP, ZSReg in ZFPPIP na področju Republike Slovenije
Description: poštne pošiljke z vročitvijo v skladu s posebnimi predpisi, po določilih ZUP, ZPP, ZKP, ZSReg in ZFPPIP na področju Republike Slovenije
Internal identifier: 551708
Lot: LOT-0004
Title: paketi na področju Republike Slovenije oziroma v notranjem prometu
Description: paketi na področju Republike Slovenije oziroma v notranjem prometu
Internal identifier: 551709
Lot: LOT-0005
Title: paketi v mednarodnem oziroma čezmejnem prometu
Description: paketi v mednarodnem oziroma čezmejnem prometu
Internal identifier: 551710
Lot: LOT-0006
Title: hitra pošta po Republiki Slovenji in znotraj mest
Description: hitra pošta po Republiki Slovenji in znotraj mest
Internal identifier: 551712
Lot: LOT-0007
Title: hitra pošta v tujino
Description: hitra pošta v tujino
Internal identifier: 551713
Lot: LOT-0008
Title: prenos pisemskih pošiljk (potne listine, osebne izkaznice, vozniška dovoljenja, potrdila za upravljanje čolnov) - priporočeno s povratnico
Description: prenos pisemskih pošiljk (potne listine, osebne izkaznice, vozniška dovoljenja, potrdila za upravljanje čolnov) - priporočeno s povratnico
Internal identifier: 551714
Lot: LOT-0009
Title: strojno kuvertirane pošiljke – poštne pošiljke z vročitvijo v skladu s posebnimi predpisi in navadne pošiljke na področju Republike Slovenije
Description: strojno kuvertirane pošiljke – poštne pošiljke z vročitvijo v skladu s posebnimi predpisi in navadne pošiljke na področju Republike Slovenije
Internal identifier: 551715
Lot: LOT-0010
Title: Mednarodna ekspresna dostava diplomatskih pošiljk po sistemu »od vrat do vrat« za dostavo iz Ljubljane v tujino (za potrebe MZEZ)
Description: Mednarodna ekspresna dostava diplomatskih pošiljk po sistemu »od vrat do vrat« za dostavo iz Ljubljane v tujino (za potrebe MZEZ)
Internal identifier: 551717