2. Procedure
Procedure
Title: Integraal groenonderhoud
Description: De Aanbestedende dienst heeft behoefte aan een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van het Integraal groenonderhoud. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Beheersen van onkruid in beplanting. b. Beheersen zwerfafval in beplanting en gras. c. Snoeien beplanting. d. Knippen hagen. e. Maaien grasvelden. f. Maaien kleine stukken kruidenvegetatie en wadi's. g. Beheersen van onkruid op verharding. h. Beheersen van zwerfafval op verharding. i. Verwijderen van blad op gras en verharding (alleen voor perceel Zuid). j. Enkel kleine stukken kruidenvegetatie, die door de directie worden toegewezen aan de aannemer. € 6.000.000
Internal identifier: Z/26/519235
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1, Zevenaar Midden en Noord
Description: De Aanbestedende dienst heeft behoefte aan een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van het Integraal groenonderhoud. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Beheersen van onkruid in beplanting. b. Beheersen zwerfafval in beplanting en gras. c. Snoeien beplanting. d. Knippen hagen. e. Maaien grasvelden. f. Maaien kleine stukken kruidenvegetatie en wadi's. g. Beheersen van onkruid op verharding. h. Beheersen van zwerfafval op verharding. i. Verwijderen van blad op gras en verharding (alleen voor perceel Zuid). j. Enkel kleine stukken kruidenvegetatie, die door de directie worden toegewezen aan de aannemer. € 2.999.000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Jaarlijks wordt het bestek aangepast.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2, Zevenaar Zuid
Description: De Aanbestedende dienst heeft behoefte aan een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van het Integraal groenonderhoud. Het werk bestaat in hoofdzaak uit. a. Beheersen van onkruid in beplanting. b. Beheersen zwerfafval in beplanting en gras. c. Snoeien beplanting. d. Knippen hagen. e. Maaien grasvelden. f. Maaien kleine stukken kruidenvegetatie en wadi's. g. Beheersen van onkruid op verharding. h. Beheersen van zwerfafval op verharding. j. Enkel kleine stukken kruidenvegetatie, die door de directie worden toegewezen aan de aannemer. De Aanbestedende dienst heeft behoefte aan een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van het Integraal groenonderhoud. Het werk bestaat in hoofdzaak uit. a. Beheersen van onkruid in beplanting. b. Beheersen zwerfafval in beplanting en gras. c. Snoeien beplanting. d. Knippen hagen. e. Maaien grasvelden. f. Maaien kleine stukken kruidenvegetatie en wadi's. g. Beheersen van onkruid op verharding. h. Beheersen van zwerfafval op verharding. j. Enkel kleine stukken kruidenvegetatie, die door de directie worden toegewezen aan de aannemer.
Internal identifier: 2