665274-2026 - Competition
Netherlands – Software package and information systems – Vastgoed Managementsysteem en Software Onderwijshuisvesting - 2 percelen
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Vastgoed Managementsysteem en Software Onderwijshuisvesting - 2 percelen
Description: Het doel van deze aanbesteding is het rechtmatig contracteren van een leverancier(s) voor het leveren, implementeren, hosten, beheren, configureren en ondersteunen van een vastgoedmanagementapplicatie en een softwareoplossing voor onderwijshuisvesting. De beoogde applicatie(s) dienen de gemeente optimaal te ondersteunen bij het beheer van gemeentelijk vastgoed en onderwijshuisvesting. Perceel 1: De oplossing dient de gemeente te ondersteunen bij het integraal beheren van de gemeentelijke vastgoedportefeuille en de uitvoering van de daarbij behorende operationele, administratieve, financiële en beleidsmatige processen. Daarbij dient de software de volledige vastgoedbeheerprocessen te faciliteren, waaronder het beheren van objectgegevens, contracten, onderhoud, exploitatie, duurzaamheid, financiën en rapportages. Perceel 2: De oplossing moet dient de gemeente te ondersteunen bij het integraal beheren van onderwijsvoorzieningen en de samenwerking met schoolbesturen. Daarbij dient de software de volledige administratieve en beleidsmatige processen rondom onderwijshuisvesting te faciliteren, waaronder het verwerken van aanvragen, het ondersteunen van besluitvormingsprocessen, het beheren van vastgoedgegevens en het leveren van sturingsinformatie.
Internal identifier: 2026-44
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteding kent 2 percelen. U kunt inschrijven op beide percelen. Van u wordt gevraagd om een prijs in te dienen en vragen over kwaliteit te beschrijven. Tevens wordt een demo gevraagd.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Vastgoed Managementsysteem
Description: De gemeente zoekt één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, configuratie, beheer, onderhoud en ondersteuning van een vastgoedmanagementsysteem (VMS) ter ondersteuning van de gemeentelijke taken op het gebied van vastgoedbeheer. Zie leidraad pagina 4
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .
Lot: LOT-0002
Title: Software Onderwijshuisvesting
Description: De gemeente zoekt naar één opdrachtnemer voor de levering, implementatie, configuratie, beheer, onderhoud en ondersteuning van een softwareoplossing ter ondersteuning van de gemeentelijke taken op het gebied van de uitvoering van processen rondom onderwijshuisvesting. Zie leidraad pagina 6
Internal identifier: 2