665283-2026 - Competition
Netherlands – Motor vehicles for the transport of goods – Levering bestel- en lichte vrachtwagens
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Levering bestel- en lichte vrachtwagens
Description: Deze opdracht betreft het sluiten van een overeenkomst voor de levering van twee bestelwagens en het sluiten van een overeenkomst voor één vrachtwagen. De opdracht wordt opgedeeld in de volgende percelen: 1. De levering van een middelgrote elektrische bestelauto; 2. De levering van een middelgrote elektrische pick-up met veegvuilbak; 3. De levering van een grote elektrische pick-up met kippende laadbak. n.v.t
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Deze opdracht betreft het sluiten van een overeenkomst voor de levering van één elektrische bestelauto, een overeenkomst voor twee middelgrote elektrische pick-ups met veegvuilbak en een overeenkomst voor twee grote elektrische pick-ups met kippende laadbak. De opdracht wordt opgedeeld in de volgende percelen: 1. De levering van een middelgrote elektrische bestelauto; 2. De levering van twee middelgrote elektrische pick-up met veegvuilbak; 3. De levering van twee grote elektrische pick-up met kippende laadbak.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
Additional classification (cpv): 34136000 Vans
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - middelgrote elektrische bestelauto
Description: De levering van een middelgrote elektrische bestelauto; n.v.t
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: éénzijdige verlenging door de Gemeente Katwijk van tweemaal één (1) jaar
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - twee middelgrote elektrische pick-up met veegvuilbak
Description: De levering van twee middelgrote elektrische pick-up met veegvuilbak n.v.t
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 34136100 Light vans
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 - twee grote elektrische pick-up met kippende laadbak
Description: De levering van een grote elektrische pick-up met kippende laadbak N.v.t.
Internal identifier: 3
Additional classification (cpv): 34134000 Flatbed and Tipper trucks