2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka interiérového vybavení a zařizovacích předmětů pro nové bloky C a D v rámci projektu „Ostravská univerzita – Koleje Jana Opletala“ ul. Kranichova č.p. 1433/8, Slezská Ostrava“
Description: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka nábytkového a souvisejícího vybavení vč. příslušenství, dodávka nábytku a interiérového vybavení a dodávka souvisejícího elektra, to vše včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků. Předmětem veřejné zakázky je rovněž vyhotovení výrobní dokumentace, která musí být odsouhlasena zástupcem investora. Náklady spojené s plněním výše uvedených podmínek budou zakalkulovány v ceně díla. Při montáži a umístění nábytku bude dodavatel povinen spolupracovat a koordinovat své práce s generálním dodavatelem stavby a dalšími dodavateli, kteří budou v místě plnění ve stejném termínu realizovat své dodávky či služby (např. dodavatelé ostatních částí této veřejné zakázky, informačního systému, IT techniky, resp. aktivních síťových prvků, dekorací, rostlin, praček, popř. další). Podrobnosti vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier: 33/90162/VZ/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39200000 Furnishing
Additional classification (cpv): 39143112 Mattresses, 39711430 Hotplates, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39151000 Miscellaneous furniture, 39113000 Miscellaneous seats and chairs, 39122100 Cupboards, 44115800 Building internal fittings, 39100000 Furniture, 39143110 Beds and bedding and specialist soft furnishings, 39141500 Fume cupboards, 39130000 Office furniture, 39711130 Refrigerators, 39113100 Armchairs, 39112000 Chairs, 37400000 Sports goods and equipment, 39700000 Domestic appliances, 39711362 Microwave ovens, 39713000 Electrical domestic appliances for cleaning; smoothing irons, 32324000 Televisions, 31520000 Lamps and light fittings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Atypické prvky – část A
Description: Předmětem veřejné zakázky je výroba a dodávka nábytkového a souvisejícího vybavení vč. příslušenství, to vše včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků.
Internal identifier: 33/90162/VZ/2026 - část 1
Additional classification (cpv): 39100000 Furniture, 39113000 Miscellaneous seats and chairs, 39711130 Refrigerators, 39130000 Office furniture, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39151000 Miscellaneous furniture, 39711430 Hotplates, 39122100 Cupboards, 44115800 Building internal fittings, 39143112 Mattresses, 39143110 Beds and bedding and specialist soft furnishings, 39141500 Fume cupboards
Lot: LOT-0003
Title: Elektro – část C
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka souvisejícího elektra včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků.
Internal identifier: 33/90162/VZ/2026 - část 3
Additional classification (cpv): 39700000 Domestic appliances, 39711362 Microwave ovens, 39713000 Electrical domestic appliances for cleaning; smoothing irons, 32324000 Televisions, 31520000 Lamps and light fittings
Lot: LOT-0002
Title: Typové prvky – část B
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku a interiérového vybavení včetně dopravy na místo plnění, ustavení a montáže v budovách nově budovaných bloků C a D kolejí Ostravské univerzity na adrese Kranichova 1433/8, Ostrava dle soupisu prvků a projektové dokumentace, realizované současně s projektem výstavby těchto nových bloků.
Internal identifier: 33/90162/VZ/2026 - část 2
Additional classification (cpv): 39151000 Miscellaneous furniture, 39113000 Miscellaneous seats and chairs, 39113100 Armchairs, 39112000 Chairs, 37400000 Sports goods and equipment