665322-2026 - Result
Bulgaria – Construction work – „Текущ ремонт на тротоарна в ж.к. "Хале" пред бл.7, 14 и отсечка от ул. "Търговска" до паркинг за бл.7, гр. Ямбол“
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Текущ ремонт на тротоарна в ж.к. "Хале" пред бл.7, 14 и отсечка от ул. "Търговска" до паркинг за бл.7, гр. Ямбол“
Description: „Текущ ремонт на тротоарна в ж.к. "Хале" пред бл.7, 14 и отсечка от ул. "Търговска" до паркинг за бл.7, гр. Ямбол“
Internal identifier: 602038
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001