665348-2026 - Competition
Belgium – Natural resources management or conservation strategy planning services – Raamovereenkomst voor de opmaak van groenbeheerplannen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de opmaak van groenbeheerplannen
Description: Het voorwerp van de opdracht omvat het opmaken van één of meerdere groen-, berm-, natuur- en/of boombeheerplannen voor het openbaar domein en/of eigendommen van de aanbestedende overheden.
Internal identifier: AST-26-0007
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90712400 Natural resources management or conservation strategy planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AST-26-0007 Raamovereenkomst voor de opmaak van groenbeheerplannen
Description: Het voorwerp van de opdracht omvat het opmaken van één of meerdere groen-, berm-, natuur- en/of boombeheerplannen voor het openbaar domein en/of eigendommen van de aanbestedende overheden
Internal identifier: 1