665376-2026 - Competition
Poland – Firefighting vehicles – Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczego-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem, w tym z akumulatorowym zestawem narzędzi hydraulicznych na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku (1)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczego-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem, w tym z akumulatorowym zestawem narzędzi hydraulicznych na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku (1)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczego-gaśniczego z napędem 4x4 wraz z wyposażeniem, zgodnym z Standardem Samochodu ratowniczo gaśniczego GBA 2/16 z dnia 3 lipca 2025, w tym z akumulatorowym zestawem narzędzi hydraulicznych na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku. 2. Szczegółowy opis wymagań techniczno-użytkowych, funkcjonalnych oraz minimalnych parametrów konstrukcyjnych dla zamawianego pojazdu określony został w Załączniku nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia - OPZ). 3. Szczegółowy opis wymagań technicznych dla dostarczanego wraz z pojazdem wyposażenia w postaci narzędzi ratowniczych określony został w Załączniku nr 1A do SWZ (Szczegółowy Opis Akumulatorowego Zestawu Hydraulicznego).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 43810000 Woodworking equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy
665376-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 43810000 Urządzenia do obróbki drewna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: nie dotyczy