665411-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa materiałów do sterylizacji
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów do sterylizacji
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części. 4. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. 5. Przedmiot zamówienia został podzielony na 17 części, szczegółowo określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik do SWZ). 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 8. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 9. Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 10. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 11. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: DZP/APT/44/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Opakowania sterylizacyjne - rękawy papierowo-foliowe
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 1 Opakowania sterylizacyjne - rękawy papierowo-foliowe 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Description of the options: Opis opcji: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony projektowanych postanowieniach umowy załącznik do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Opakowania sterylizacyjne - torebki papierowo-foliowe
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 2 Opakowania sterylizacyjne - torebki papierowo-foliowe 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Opakowania sterylizacyjne - rękaw z Polyolefinu Ultra
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 3 Opakowania sterylizacyjne - rękaw z Polyolefinu Ultra 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Testy kontroli poprawności zgrzewu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 4 Testy kontroli poprawności zgrzewu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Wskaźniki chemiczne do kontroli sterylizacji parą wodną
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 5 Wskaźniki chemiczne do kontroli sterylizacji parą wodną 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Testy Bowie-Dick do kontroli pracy sterylizatorów parowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 6 Testy Bowie-Dick do kontroli pracy sterylizatorów parowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Testy kontroli wsadu do sterylizacji parą wodną
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 7 Testy kontroli wsadu do sterylizacji parą wodną 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Wskaźniki biologiczne do kontroli sterylizacji parą wodną
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 8 Wskaźniki biologiczne do kontroli sterylizacji parą wodną 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Materiały eksploatacyjne oraz wskaźniki biologiczne i chemiczne do sterylizacji tlenkiem etylenu
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 9 Materiały eksploatacyjne oraz wskaźniki biologiczne i chemiczne do sterylizacji tlenkiem etylenu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Testy do kontroli procesów mycia maszynowego
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 10 Testy do kontroli procesów mycia maszynowego 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Testy do kontroli dezynfekcji termicznej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 11 Testy do kontroli dezynfekcji termicznej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Plomby, etykiety do kontenerów sterylizacyjnych do kontenerów typu Wagner
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 12 Plomby, etykiety do kontenerów sterylizacyjnych do kontenerów typu Wagner 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Akcesoria do sterylizacji
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 13 Akcesoria do sterylizacji 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Opaski i osłonki silikonowe do narzędzi chirurgicznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 14 Opaski i osłonki silikonowe do narzędzi chirurgicznych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Tabliczki do tac narzędziowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 15 Tabliczki do tac narzędziowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Czyściki do narzędzi kanałowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 16 Czyściki do narzędzi kanałowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Ręczniki do narzędzi chirurgicznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów do sterylizacji - część nr 17 Ręczniki do narzędzi chirurgicznych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) stanowiących jej integralną część.
Internal identifier: Część nr 17