665443-2026 - Competition
Netherlands – Furniture – Meubilair
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Meubilair
Description: VRBN wenst één raamovereenkomst aan te gaan met één leverancier voor de levering van meubilair. Daarnaast dient leverancier ook aanverwante gewenste dienstverlening te leveren, zoals herstellen van bestaand meubilair. zie aanbestedingsdocumenten
Internal identifier: I2026.029
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39130000 Office furniture
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie opties tot verlenging.
Titel: Meubilair
Interne identificatiecode: I2026.029
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie opties tot verlenging.