2. Procedure
Procedure
Title: Rakennuttajakonsultti- ja suunnittelijahankinta
Description: - rakennuttajakonsultti - rakennusteknisten töiden valvoja ja turvallisuuskoordinaattori - LVIA- asiantuntija ja valvoja - sähköasiantuntija ja valvoja - pää- ja arkkitehtisuunnittelu - rakennesuunnittelu- ja kosteudenhallintakoordinaattori - LVIA- suunnittelu - sähkösuunnittelu
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-057869-LOT-0001