665588-2026 - Competition
Greece – Railway materials – ΤΔ-089/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑΓΩΝ ΓΡΑΜΜΗΣ ΤΡΑΜ
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ΤΔ-089/26 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑΓΩΝ ΓΡΑΜΜΗΣ ΤΡΑΜ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ανταλλακτικών για τους μηχανισμούς αλλαγών της γραμμής Τραμ της ΣΤΑΣΥ.
Internal identifier: ΤΔ-089/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34946120 Railway materials
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 ΜΑΝΔΑΛΩΣΗ H&K HW61.1 ΠΛΗΡΗΣ
Description: Προμήθεια 2 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 1
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Title: 2 ΜΠΡΑΤΣΟ ΟΔΗΓΗΣΗΣ HWU40 ΠΛΗΡΕΣ
Description: Προμήθεια 10 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 2
Quantity: 10 pieces
Lot: LOT-0003
Title: 3 ΜΠΡΑΤΣA ΟΔΗΓΗΣΗΣ H&K HW61.1
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 ΦΥΣΟΥΝΑ ΜΠΡΑΤΣΟΥ H&K HW61.1
Description: Προμήθεια 100 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 4
Quantity: 100 pieces
Lot: LOT-0005
Title: 5 ΜΠΡΑΤΣΟ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ HW61.1
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 ΑΚΡΟ ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΑΝΙΧ HW61.1
Description: Προμήθεια 20 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 6
Quantity: 20 pieces
Lot: LOT-0007
Title: 7 HOSE CLIP DIN 3017
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 HOSE CLIP DIN 3017
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 ΜΠΡΑΤΣΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ HW61
Description: Προμήθεια 5 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 9
Quantity: 5 pieces
Lot: LOT-0010
Title: 10 ΜΠΡΑΤΣΟ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ HW61
Description: Προμήθεια 6 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 10
Quantity: 6 pieces
Lot: LOT-0011
Title: 11 ΜΠΡΑΤΣΟ ΟΔΗΓΗΣΗΣ HW61.1
Description: Προμήθεια 4 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 11
Quantity: 4 pieces
Lot: LOT-0012
Title: 12 ΜΠΡΑΤΣA ΑΝΙΧΝΕΥΣΗΣ HWE61.1
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 ΦΥΣΟΥΝΑ ΜΠΡΑΤΣΟΥ HWE61.1
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 ΛΑΜΑΚΙ L ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ
Description: Προμήθεια 40 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 14
Quantity: 40 pieces
Lot: LOT-0015
Title: 15 TRANSPORTATION CARRIAGE HW61.1
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 ΑΙΣΘΗΤΗΡΑΣ ΧΟΥΦΤΑΣ
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 COUPLER SOCKET PKG3M-2/S90
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 LOCK GUIDE
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 LOCK AXIS D00292613 (BOLT)
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21 SAFETY PLATE 36065322
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 22 PRESSURE SPRING VP-190C
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 23 SPRING PLATE
Description: Προμήθεια 50 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 23
Quantity: 50 pieces
Lot: LOT-0024
Title: 24 HEXAGON NUT DIN6927 M8 VG
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 25 BEARING BOLT 36058739
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 26 ΚΙΒΩΤΙΟ ΜΟΧΛΟΥ HW61 46/32/20
Description: Προμήθεια 3 τεμαχίων του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 26
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0027
Title: 27 CONNECTING PLATE
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 28 ΚΙΒΩΤΙΟ ΜΟΧΛΟΥ HWU40
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 29 DAMPING DEVICE HW61.1 REV3
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 30 HYDRO UNIT H&K
Description: Προμήθεια 1 τεμαχίου του περιγραφόμενου είδους.
Internal identifier: 30
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0031
Title: 31 ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ H&K
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 32 LOCK SUPPORT HW(E)61
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 33 PROXIMITY SWITCH
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 34 DOUBLE ACTING MAGNET HW61
Internal identifier: 34