665634-2026 - Competition
Lithuania – Athletics equipment – Sportinė įranga (sunkioji atletika) Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centrui
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sportinė įranga (sunkioji atletika) Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centrui
Description: Sportinė įranga (sunkioji atletika) Biržų Vlado Garasto sporto ir sveikatingumo centrui. Bendras prekių vnt. ir/ arba komplektų skaičius - 119.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37415000 Athletics equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 9791790