665672-2026 - Competition
Bulgaria – Garden furniture – Доставка на парково и улично оборудване за нуждите на Община Пловдив
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на парково и улично оборудване за нуждите на Община Пловдив
Description: Предметът на обществената поръчка е: „Доставка на парково и улично оборудване за нуждите на Община Пловдив“ и обхваща извършване на доставки на парково и улично оборудване, включително пейки, кошчета за отпадъци, кашпи, маси, велостойки и чешми, изработени от висококачествен рециклируем бетон, дървесина и метални компоненти, отговарящи на съвременните изисквания за устойчивост, безопасност, функционалност и ефективност, подходящи за интензивна градска употреба. Изпълнението на доставките ще се осъществява след предварителни писмени заявки, подадени от Възложителя и структурните му звена до изпълнителя. Доставките ще се извършват до посочен във всяка конкретна заявка административен адрес на територията на град Пловдив. Условията, при които ще се реализира предметът на поръчката, както и правата и задълженията на Възложителя и на Изпълнителя, са съгласно: Проекта на договора; Техническата спецификация на Възложителя; Техническото и Ценовото предложение на Изпълнителя. Средствата ще бъдат осигурени от бюджета на Община Пловдив. Процедурата се открива при условията на чл. 114 от ЗОП, т.е. към датата на откриване на настоящата обществена поръчка не е осигурено финансиране. Изпълнението на договора започва след потвърждение от страна на Възложителя за осигурено финансиране. Срокът за изпълнение на договора е 36 (тридесет и шест) месеца, считано от началната дата, посочена във възлагателното писмо, или до достигане на максималната стойност на договора, в зависимост от това кое от двете обстоятелства настъпи по-рано.
Internal identifier: 608308
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39142000 Garden furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 34928400 Urban furniture, 43325000 Park and playground equipment, 39113600 Benches, 44613700 Refuse skips