2. Procedure
Procedure
Title: Ramavtal Målning 2027
Description: Målning av Partillebos lägenheter enl. hyresgäststyrt lägenhetsunderhåll (HLU) samt service-, reparation och mindre ombyggnadsarbeten i våra lokaler och bostäder. Våra fastigheter är belägna inom Partille kommun.
Internal identifier: 26/10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45440000 Painting and glazing work
5. Lot
Lot: LOT-0000