2. Procedure
Procedure
Title: 2026-0610 Advisering parkeergarages
Description: De aanleiding voor deze aanbesteding is de voorgenomen realisatie van een nieuwe ondergrondse parkeergarage op het Morspoortterrein (project M kavels) in de gemeente Leiden. Deze garage moet de huidige parkeercapaciteit vervangen en voorzien in zowel de parkeervraag van het gebied zelf als die van de omgeving en bezoekers van de binnenstad. Tevens wordt er gewerkt aan twee andere projecten, te weten de aanbesteding van nieuwe parkeersystemen in de bestaande vijf parkeergarages en het in eigen beheer overnemen van de oplaadpunten in de gemeentelijke parkeergarages. Binnen de afdeling Mobiliteit is onvoldoende specifieke deskundigheid aanwezig om de genoemde complexe en langlopende projecten te begeleiden, waardoor externe specialistische ondersteuning noodzakelijk is. Op basis van een prognose van de opdracht, wordt de opdrachtwaarde geschat op circa €150.000,- per jaar. De totale geraamde opdrachtwaarde voor de gehele opdracht, gebaseerd op de maximale looptijd van acht (8) jaar is €1.200.000,-.
Internal identifier: 2026-0610
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71311200 Transport systems consultancy services
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services, 79421000 Project-management services other than for construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: een verlengingsoptie van twee (2) keer drie (3) jaar. De maximale looptijd is acht (8) jaar