See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne na rzecz jednostek wojskowych w latach 2027-2028
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia świadczona przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne na rzecz jednostek wojskowych w latach 2027-2028. Poprzez ochronę fizyczną rozumie się działanie Wykonawcy za pośrednictwem odpowiednio wyposażonego (w broń palną, w środki przymusu bezpośredniego) i przeszkolonych pracowników ochrony, mające na celu zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu jednostki wojskowej przeciwdziałanie powstaniu szkód wynikających z tych zdarzeń oraz niedopuszczenie do wstępu osób nieuprawnionych na tereny chronione, a także zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i osobom trzecim. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części / zadań: Część nr 1: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Siedlcach Część nr 2: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Garwolinie Część nr 3: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej Część nr 4: JW. 3533-144 prdz, K-0969, 21-500 Roskosz Część nr 5: 19 NBOT, K-8704 ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 8, 21-500 Biała Podlaska Część nr 6: CRiWWRE, K-0969 Roskosz, K-6046 OT Sidorki, Obiekty Jednostki Wojskowej 3411 Grójec – 7 krrel, 21-500 Biała Podlaska Część nr 7: 19 NBOT – Kopytów K-8816, m. Kopytów gmina Kodeń Część nr 8 : Warsztaty Techniczne (WT Pilawa) K-0014, ul. Wojska Polskiego 66, 08-440 Pilawa
Internal identifier: W/90/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Siedlcach
Description: Część nr 1: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Siedlcach Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób, terenów, obiektów, urządzeń oraz mienia ruchomego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Siedlcach przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną w systemie całodobowego monitoringu obiektów WCR, służbie pełnionej przez portiera, polegającej na bezpośredniej ochronie fizycznej - stałej w godzinach pracy WCR, zapewnienie dodatkowej ochrony związanej z osiąganiem gotowości do podjęcia działań oraz podczas prowadzonych przez WCR szkoleń. Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO), zorganizowana min. w oparciu o obsługę biura przepustek, grupę interwencyjną (uruchamianą przez oddalone centrum monitorowania), stały nadzór sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych. Usługa zorganizowana będzie w oparciu o: - Portiera - Monitoring i grupa interwencyjna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane: Część nr 1 – od dnia podpisania umowy do dnia 30 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 30 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r. od godz. 16:00, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 16:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; świadczenie usługi portierskiej nastąpi od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r., do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej, b) od dnia 31.12.2027 r. od godz. 16:00 do dnia 30.12.2028 r. do godz. 08:00, pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy; świadczenie usługi portierskiej nastąpi od dnia 31.12.2027 r. do dnia 29.12.2028 r. do godz. 16:00 pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Garwolinie
Description: Część nr 2: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Garwolinie Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób, terenów, obiektów, urządzeń oraz mienia ruchomego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Garwolinie przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną w systemie całodobowego monitoringu obiektów WCR, służbie pełnionej przez portiera, polegającej na bezpośredniej ochronie fizycznej- stałej w godzinach pracy WCR, zapewnienie dodatkowej ochrony związanej z osiąganiem gotowości do podjęcia działań oraz podczas prowadzonych przez WCR szkoleń. Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO), zorganizowanej w oparciu o obsługę biura przepustek, grupę interwencyjną (uruchamianą przez oddalone centrum monitorowania), stały nadzór sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych. Usługa zorganizowana będzie w oparciu o: - Portiera - Monitoring i grupa interwencyjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane od dnia podpisania umowy do dnia 30 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 30 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r. od godz. 16:00, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 16:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; świadczenie usługi portierskiej nastąpi od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r., do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej, b) od dnia 31.12.2027 r. od godz. 16:00 do dnia 30.12.2028 r. do godz. 08:00, pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy; świadczenie usługi portierskiej nastąpi od dnia 31.12.2027 r. do dnia 29.12.2028 r. pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej
Description: Część nr 3: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób, terenów, obiektów, urządzeń oraz mienia ruchomego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną w systemie całodobowego monitoringu obiektów WCR, służbie pełnionej przez portiera, polegającej na bezpośredniej ochronie fizycznej- stałej w godzinach pracy WCR, zapewnienie dodatkowej ochrony związanej z osiąganiem gotowości do podjęcia działań oraz podczas prowadzonych przez WCR szkoleń. Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO), zorganizowana w oparciu o obsługę biura przepustek, grupę interwencyjną (uruchamianą przez oddalone centrum monitorowania), stały nadzór sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych. Usługa zorganizowana będzie w oparciu o : - Portiera - Monitoring i grupa interwencyjna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane dla Część nr 3 – od dnia podpisania umowy do dnia 30 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 30 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r. od godz. 15:00, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 15:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; świadczenie usługi portierskiej nastąpi od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r., do dnia 31.12.2027 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej, b) od dnia 31.12.2027 r. od godz. 15:00 do dnia 30.12.2028 r. do godz. 08:00, pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy; świadczenie usługi portierskiej nastąpi od dnia 31.12.2027 r. do dnia 29.12.2028 r. do godz. 16:00 pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4: JW. 3533-144 prdz, K-0969, 21-500 Roskosz
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi całodobowej ochrony osób i mienia w systemie zmianowym, w dni robocze, świąteczne i wolne od pracy przez uzbrojonych w broń palną i jednolicie umundurowanych kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO). Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) uzbrojone w broń palną, zorganizowana min. w oparciu o: - Dowódcę ochrony; - Posterunek stały/obchodowy; - Grupę interwencyjną Ochrona obiektów będzie realizowana całą dobę w dni robocze i świąteczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane dla Część nr 4 – od dnia podpisania umowy do dnia 29 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 29 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.01.2027 r. od godz. 00:01, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 24:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; b) od dnia 01.01.2028 r. od godz. 00:01 do dnia 29.12.2028 r. do godz. 08:00, pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5: 19 NBOT, K-8704 ul. 61 Lotniczego Pułku Szkolno-Bojowego 8, 21-500 Biała Podlaska
Description: Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia sprzętu wojskowego obiektów chronionych, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone w broń palną formacje ochronne (SUFO), zorganizowana min. w oparciu o: - Dowódcę ochrony; - Posterunek ruchomy; - Obsługa biura przepustek: Portier Ochrona obiektów będzie realizowana całą dobę w dni robocze i świąteczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane dla Części nr 5 – od dnia zawarcia umowy do dnia 29 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 29 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.01.2027 r. od godz. 00:01, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 24:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; b) od dnia 01.01.2028 r. od godz. 00:01 do dnia 29.12.2028 r. do godz. 08:00, pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6: JW. 3411, Grójec - 7krrel,K – 0969 (Roskosz), K – 6046 (OT Sidorki)
Description: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa stała ochrona fizyczna osób i mienia realizowana przez specjalistyczne uzbrojone w broń palną formacje ochronne (SUFO), zorganizowana min. w oparciu o: - Dowódcę ochrony, - Posterunki ruchome, - Grupę interwencyjną Ochrona obiektów będzie realizowana całą dobę w dni robocze i świąteczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane dla Części nr 6 - od dnia zawarcia umowy do dnia 29 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 29 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 31.12.2026 r. od godz. 15.00, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 15:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; b) od dnia 31.12.2027 r. od godz. 15:00 do dnia 29.12.2028 r. do godz. 08:00, pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7: 19 NBOT – Kopytów K-8816, m. Kopytów gmina Kodeń
Description: Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO), zorganizowana min. w oparciu o: - Portiera kompleksu - Dozorcę kompleksu Ochrona obiektów będzie realizowana całą dobę w dni robocze i świąteczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty. Zamawiający wymaga aby zamówienie było realizowane dla Części nr 7 – od dnia zawarcia umowy do dnia 29 grudnia 2028 r. lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację umowy lecz nie później niż do dnia 29 grudnia 2028 r., przy czym usługa świadczona będzie przez Wykonawcę w okresie: a) od dnia zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.01.2027 r. od godz. 00:01, do dnia 31.12.2027 r. do godz. 24:00 lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację umowy, w zależności co nastąpi wcześniej; b) od dnia 01.01.2028 r. od godz. 00:01 do dnia 29.12.2028 r. do godz. 08:00,pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na realizację umowy.
Internal identifier: W/90/2026/7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8: Warsztaty Techniczne Pilawa
Description: Usługa będzie polegała na stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej osób i mienia, realizowana przez specjalistyczne uzbrojone w broń palną formacje ochronne (SUFO), zorganizowana min. w oparciu o: - Dowódcę ochrony - Posterunki stałe - Obsługa biura przepustek Ochrona obiektów będzie realizowana całą dobę w dni robocze i świąteczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie udostępniony Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty na drugim etapie postępowania. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostaną w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną udostępnione na drugim etapie postępowania Wykonawcom zaproszonym do złożenia oferty.
Internal identifier: W/90/2026/8
665810-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026
Rodzaj procedury: Ograniczona
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79710000 Usługi ochroniarskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: W/90/2026/8