665881-2026 - Competition
Sweden – Buying and selling of real estate – Fastighetsmäklare
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Fastighetsmäklare
Description: Uppdraget innebär att som leverantör på ramavtal bistå Haninge Kommun med mäklartjänster vid försäljning av fastigheter. Alla former av fastigheter som Haninge kommun äger kan bli aktuella till försäljning, det är till exempel, detaljplanelagda och ej detaljplanelagda fastigheter samt fastigheter med olika former av byggnader.
Internal identifier: UPP 2026-00083
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70120000 Buying and selling of real estate
5. Lot
Lot: LOT-0000