665938-2026 - Competition
Lithuania – Buses and coaches – Autobusai
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Autobusai
Description: Šio pirkimo objektas – autobusai Pirkimo objektas yra skaidomas į 4 (keturias) dalis: 1. Mažos talpos keleiviniai autobusai (su papildoma įranga); 2.Vidutinės talpos keleiviniai autobusai; 3. Didelės talpos keleiviniai autobusai; 4. Didelės talpos mokomieji keleiviniai. autobusai
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121000 Buses and coaches
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mažos talpos keleiviniai autobusai (su papildoma įranga)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Vidutinės talpos keleiviniai autobusai
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Didelės talpos keleiviniai autobusai
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Didelės talpos mokomieji keleiviniai autobusai
Internal identifier: 4