665972-2026 - Competition
Sweden – Meals-on-wheels services – Digitala matinköp för omsorgstagare inom ordinärt boende Lilla Edets kommun
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Digitala matinköp för omsorgstagare inom ordinärt boende Lilla Edets kommun
Description: Upphandlingen avser Lilla Edets kommunens behov av Digitala matinköp till kommuns omsorgstagare under hela avtalstiden. Upphandlingen omfattar varuplock och leverans av dagligvaror till omsorgstagare inom Lilla Edets kommungräns, samt tillhandahållande av elektronisk beställning av dagligvaror där beställningar kan ske.
Internal identifier: SON 2026-217
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55521100 Meals-on-wheels services
5. Lot
Lot: LOT-0000