665985-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Instellen DAS t.b.v. inhuur extern personeel
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Instellen DAS t.b.v. inhuur extern personeel
Description: De gemeente Wijk bij Duurstede heeft een DAS ingesteld t.b.v. inhuur van (flexibel) personeel. Dit is de eerste verlenging van het DAS. Na afloop van deze verlenging kan de opdracht nog 1 keer voor 2 jaar verlengd worden. Voor de uitvoering van het DAS wordt het digitale platform www.flextender.nl gebruikt. Per nadere uitvraag is op dit platform alle informatie te vinden. In het DAS worden de inhuur uitvragen van de gemeente gepubliceerd. Zie www.flextender.nl
Internal identifier: Dit is een verlenging van het DAS op TN331247
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De gemeente Wijk bij Duurstede heeft een DAS ingesteld t.b.v. inhuur flexibel personeel. Deze publicatie is de eerste verlenging van 2 jaar Zie www.flextender.nl
Internal identifier: 1