666070-2026 - Competition
Netherlands – Engineering services – Ingenieursdiensten Verlengde Koningsoordlaan
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ingenieursdiensten Verlengde Koningsoordlaan
Description: Het integraal onderzoeken, ontwerpen en planologisch mogelijk maken van de Verlengde Koningsoordlaan, inclusief de bijbehorende verkeerseffecten, ruimtelijke inpassing en bestuurlijke besluitvorming. Zie hiervoor bijlage 2 'De Uitvraag'
Internal identifier: 2025_133_RUV_AK
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1