666170-2026 - Competition
Hungary – Tools – Karcag Magyar Pavilon berendezési tárgyak III.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Karcag Magyar Pavilon berendezési tárgyak III.
Description: A „2015. évi Milánói Világkiállítás magyar pavilonjának Karcagon történő megvalósítása” tárgyú projekt keretében megvalósult létesítmény használatához kapcsolódó szerszámokat kíván Ajánlatkérő beszerezni tárgyi közbeszerzési eljárás keretében. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm.rendelet 46. § (3) bekezdését alkalmazza. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001536892026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44510000 Tools
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Szerszámok és egyéb eszközök
Description: A „2015. évi Milánói Világkiállítás magyar pavilonjának Karcagon történő megvalósítása” tárgyú projekt keretében megvalósult létesítmény használatához kapcsolódó szerszámok és egyéb eszközök beszerzése. Mennyiség: 132 db Részletesen: Crowa, imbusz, bit, torx készlet 1 db, Szigetelt csavarhúzó készlet 1 db, Hegesztő 1 db, Kiütőkészlet 1 db, Fúró-csavar behajtógép (akku+töltő) 1 db, Kalapács (acél fej, fa nyél) 1 db, Kalapács (acél fej, fa nyél) 1 db, Metszőolló 1 db, Csillag-villáskulcs készlet (6-32) 1 db, Üthető csavarhúzó készlet 1 db, Menetfúró-metszőkészlet hajtószárral 1 db, Szerszámos láda 1 db, Csőfogó 300-s 1 db, Ütvefúró 1 db, Slag 3/4" 10 db, Gyorscsatlakozók, toldók I. 30 db, Gyorscsatlakozók, toldók II. 30 db, Gyorscsatlakozók, toldók III. 15 db, Öntözőfejek 15 db, Benzines fűnyíró 2 db, Benzines fűkasza 1 db, Hátipermetező 1 db, Akkumulátor 2 db, Akkumulátor töltő 1 db, Vödör 5 db, Locsolókanna 10 l-s 5 db, Aggregátor 3*60 A TR-40 D 1 db. Ajánlattevő feladata: - a megajánlott termékek teljesítési helyszínre történő szállítása, átadása, - az eszközök minőségét és műszaki megfelelését tanúsító magyar nyelvű okmányok, tanúsítványok, illetve a rendeltetésszerű használathoz szükséges – amennyiben rendelkezésre áll magyar nyelvű – dokumentumok, kezelési útmutató/utasítás, a jótállásra vonatkozó dokumentumok átadása, - és minden olyan munka elvégzése, amely a termékek rendeltetészerű használatának megvalósítása érdekében szükséges. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét arra, hogy a műszaki leírásban szereplő műszaki paraméterek az ajánlatkérő minimum műszaki elvárásait tartalmazzák, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű (vagy jobb) műszaki paramétereket is elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatában. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel felhívjuk ajánlattevők figyelmét arra, hogy az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban adott esetben meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. A teljesítés részletes leírását a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001536892026/1
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment, 42671000 Tool holders, 42920000 Machinery for cleaning bottles, packing and weighing and spraying machinery, 44511000 Hand tools