666184-2026 - Competition
Bulgaria – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – „Доставка на лабораторни камини и модулни лабораторни мебели за ИОХЦФ-БАН в изпълнение на проект BG16RFPR002-1.014-0001 Център за компетентност „Устойчиво оползотворяване на био-ресурси и отпадъци от лечебни и ароматични растения за иновативни биоактивни продукти“ – ЦК „БиоРесурси“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на лабораторни камини и модулни лабораторни мебели за ИОХЦФ-БАН в изпълнение на проект BG16RFPR002-1.014-0001 Център за компетентност „Устойчиво оползотворяване на био-ресурси и отпадъци от лечебни и ароматични растения за иновативни биоактивни продукти“ – ЦК „БиоРесурси“
Description: Предмет на настоящата процедура е избор на изпълнител за доставка, монтаж (след демонтаж на съществуващите), въвеждане в експлоатация, обучение и гаранционна поддръжка на лабораторни камини (вкл. такава с интегриран ротационен изпарител) и модулни лабораторни мебели (включват плотове за стенен монтаж, вкл. такива с мивка, шкафове под плотовете, мобилни лабораторни маси).
Internal identifier: 609881
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001