666214-2026 - Competition
Czechia – Software maintenance and repair services – Zajištění maintenance a odborné podpory pro SW Ataccama MDM II
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění maintenance a odborné podpory pro SW Ataccama MDM II
Description: Předmětem veřejné zakázky je zajištění softwarové maintenance produktu Ataccama MDM (dále také jen „SW MDM“) pro DEV/TEST/PROD prostředí, a to včetně upgradů a souvisejících činností nad rámec standardní maintenance. Předmětem veřejné zakázky je dále zajištění odborné podpory v činnostech vyžadující specifikovanou kvalifikaci odborníků zajišťující udržení maintenance produktu SW MDM (dále jen „Odborná podpora“). Součástí předmětu veřejné zakázky je také školení pro SW MDM. Zadavatel požaduje podporu SW Ataccama ve dvou základních částech: A. SW maintenance produktu Ataccama MDM pro DEV/TEST/PROD prostředí (dále také jen „Maintenance“) B. Odborná podpora, která se skládá: 1. rozvojové činnosti (dále jen „Rozvojové činnosti“), 2. konzultační a poradenské činnosti (dále jen „Konzultace“).
Internal identifier: VZ2026079
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 18.1 Smluvní strany berou na vědomí, že v průběhu poskytování Plnění dle této Smlouvy může dojít: 18.1.1 ke změnám v legislativě; 18.1.2 k vydání protiopatření ze strany NÚKIB; 18.1.3 k vydání opatření obecné povahy ze strany NÚKIB, kterým mohou být stanoveny podmínky nebo kterým může být zakázáno využití plnění Poskytovatele v souladu s § 29 ZKB; 18.1.4 ke změnám v oblasti best practice pro předmět Plnění, a/nebo 18.1.5 k vydání metodických materiálů a doporučení NÚKIB, přičemž tyto změny či nové dokumenty mohou vyvolat potřebu změny Smlouvy, Přílohy č. 5 nebo vnitřních předpisů Objednatele. Z těchto důvodů si Smluvní strany sjednávají tuto vyhrazenou změnu závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ.