666324-2026 - Competition
Hungary – Clip, suture, ligature supplies – Sebészeti varrógépek beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sebészeti varrógépek beszerzése
Description: Sebészeti varrógépek beszerzése az alábbi részajánlattétel lehetőségével, konszignációs raktár biztosításával. 1. rész Nyelőcső és rektum műtétekhez szükséges körkörös billenő-fejes varrógépek, 160 db 2. rész Endoszkópos motoros varrógép és tár motor biztosításával, 751 db 3. rész Varrógép + tár vaszkuláris varratok készítéséhez, 40 db 4. rész Egyenes egykezes varrógép + varrógép tár, 70 db 5. rész Egyenes egykezes varrógép + varrógép tár, 60 db 6 rész Egyenes egykezes varrógép tárral egybecsomagolva + varrógép tár külön csomagolva, 120 db 7. rész Rektum csonkok átvágásra használatos vágó-varrógép nyitott műtéteknél, 80 db 8. rész Varrógép endoscopos műtéteknél vaszkuláris varratok készítéséhez, 100 db
Internal identifier: EKR001060032026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141120 Clip, suture, ligature supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Nyelőcső és rektum műtétekhez szükséges körkörös b
Description: 1. rész Nyelőcső és rektum műtétekhez szükséges körkörös billenő-fejes varrógépek 1/1. Körvarró gép min. 24- max. 26 mm 20 db 1/2. Körvarró gép min. 27- max. 30 mm 70 db 1/3. Körvarró gép min. 31- max.34 mm 70 db Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/1
Lot: LOT-0002
Title: Endoszkópos motoros varrógép és tár motor biztosít
Description: 2. rész Endoszkópos motoros varrógép és tár motor biztosításával 2/1. Varrógép tok 200 db 2/2. tár 45 ± 10% mm-es vékony szövethez 20 db 2/3. tár 45 ± 10% mm-es normál szövethez 20 db 2/4. tár 45 ± 10% mm-es közép-vastag szövethez 30 db 2/5. tár 45 ± 10% mm-es vastag szövethez 30 db 2/6. tár 45 ± 10% mm-es nagyon vastag szövethez 30 db 2/7. tár 60 ± 10% mm-es vékony szövethez 20 db 2/8. tár 60 ± 10% mm-es normál szövethez 250 db 2/9. tár 60 ± 10% mm-es közép-vastag szövethez 100 db 2/10. tár 60 ± 10% mm-es vastag szövethez 30 db 2/11. tár 60 ± 10% mm-es nagyon vastag szövethez 20 db 2/12. Biztosított motor 1 db A 2. részben megajánlott biztosítandó motorra vonatkozó kötelezően vállalandó szerviz ellátás, minimum követelmény. Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/2
Lot: LOT-0003
Title: Varrógép + tár vaszkuláris varratok készítéséhez
Description: 3. rész Varrógép + tár vaszkuláris varratok készítéséhez 3/1. egykezes egyenes varrógép min. 30 mm és max. 35 mm közötti varrathosszal 20 db 3/2. varrógép tár min. 30 mm - max 35 mm 20 db Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/3
Lot: LOT-0004
Title: Egyenes egykezes varrógép + varrógép tár 45-50 mm
Description: 4. rész Egyenes egykezes varrógép + varrógép tár 4/1. egykezes egyenes varrógép min. 45 mm és max. 50 mm közötti varrathosszal 35 db 4/2. varrógép tár min. 45 mm - max 50 mm 35 db Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/4
Lot: LOT-0005
Title: Egyenes egykezes varrógép + varrógép tár 60-65 mm
Description: 5. rész Egyenes egykezes varrógép + varrógép tár 5/1. egykezes egyenes varrógép min. 60 mm és max 65 mm közötti varrathosszal 30 db 5/2. varrógép tár min. 60 - max. 65 mm 30 db Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/5
Lot: LOT-0006
Title: Egyenes egykezes varrógép tárral egybecsomagolva +
Description: 6. rész Egyenes egykezes varrógép tárral egybecsomagolva + varrógép tár külön csomagolva 6/1. egykezes egyenes varrógép min. 60 mm - max. 65 mm közötti varrathosszal 10 db 6/2 egykezes egyenes varrógép min. 80 mm - max. 85 mm közötti varrathosszal 10 db 6/3 egykezes egyenes varrógép min. 100 mm - max. 105 mm közötti varrathosszal 10 db 6/4 "varrógép tár min. 60 mm -max. 65 mm középvastag szövethez" 10 db 6/5 "varrógép tár min. 60 mm -max. 65 mm vastag szövethez" 10 db 6/6 "varrógép tár min. 80 mm - max. 85 mmközépvastag szövethez" 10 db 6/7 "varrógép tár min. 80 mm - max.85 mm vastag szövethez" 10 db 6/8 "varrógép tár min. 100 mm - max. 105 mm középvastag szövethez" 10 db 6/9 "varrógép tár min. 100 mm - max. 105 mm vastag szövethez" 10 db 6/10 "varrógép tár min. 60 mm -max. 65 mm külön csomagolt középvastag szövethez" 5 db 6/11 "varrógép tár min. 60 mm -max. 65 mm külön csomagolt vastag szövethez" 5 db 6/12 "varrógép tár min. 80 mm - max.85 mm külön csomagolt középvastag szövethez" 5 db 6/13 "varrógép tár min. 80 mm - max.85 mm külön csomagolt vastag szövethez" 5 db 6/14 "varrógép tár min. 100 mm - max. 105 mm külön csomagolt középvastag szövethez" 5 db 6/15 "varrógép tár min. 100 mm - max. 105 mm külön csomagolt vastag szövethez" 5 db Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/6
Lot: LOT-0007
Title: Rektum csonkok átvágásra használatos vágó-varrógép
Description: 7. rész Rektum csonkok átvágásra használatos vágó-varrógép nyitott műtéteknél 7/1 Varrógép 40 db 7/2 Varrógép tár 40 db Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/7
Lot: LOT-0008
Title: Varrógép endoscopos műtéteknél vaszkuláris varrato
Description: 8. rész Varrógép endoscopos műtéteknél vaszkuláris varratok készítéséhez 8/1. Varrógép 30 ± 5% mm 50 8/2. Varrógép tár 30 ± 5% mm 50 Vagy ezzel egyenértékű. Bővebben a mellékelt specifikációban.
Internal identifier: EKR001060032026/8